Omron PLC-laitteiden CS1 / CS1H yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
Omron PLC-laitteiden CS1 / CS1H yhteensopiva akku 3500mAh
Omron PLC-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitCS1 CS1HKorvattavat Omron PLC-laitteiden alkuperäisakutCS1W-BAT01
In stock
- SKU
- CS-OPS100SL
17,95 €
Kuvaus / Omron PLC-laitteiden CS1 / CS1H yhteensopiva akku 3500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Omron PLC-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-OPS100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156079 |
| Korvaa | CS1W-BAT01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 12.6Wh |
| Mitat | 50.74 x 19.16 x 17.16mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review