Omron PLC-laitteiden CP1W-BAT01 yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
Omron PLC-laitteiden CP1W-BAT01 yhteensopiva akku 800mAh
Omron PLC-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitCP1W-BAT01Korvattavat Omron PLC-laitteiden alkuperäisakut
In stock
- SKU
- CS-OPW100SL
16,95 €
Kuvaus / Omron PLC-laitteiden CP1W-BAT01 yhteensopiva akku 800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Omron PLC-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-OPW100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165040 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.4Wh |
| Mitat | 26.10 x 15.50 x 14.40mm |
| Jännite | 3 V |
Stocks
Write Your Own Review