Omron PLC-laitteiden C1000H / C1000HF yhteensopiva akku 1700mAh
calcActive())">
Omron PLC-laitteiden C1000H / C1000HF yhteensopiva akku 1700mAh
Omron PLC-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitC1000H C1000HF C120 C120F C20 C2000H C20P C20PF C28P C28PF C40P C40PF C500 C500F C50K C60K C60P C60PF CQM1 CV1000 CV1M CV500 CVM1D GT600Korvattavat Omron PLC-laitteiden alkuperäisakut3G2A9-BAT08 C500-BAT08
In stock
- SKU
- CS-OMC200SL
18,95 €
Kuvaus / Omron PLC-laitteiden C1000H / C1000HF yhteensopiva akku 1700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Omron PLC-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-OMC200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156284 |
| Korvaa | 3G2A9-BAT08 / C500-BAT08 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.12Wh |
| Mitat | 36.40 x 19.60 x 16.50mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review