Olympus Li-70B akku - 600 mAh
calcActive())">
Olympus Li-70B akku - 600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Olympos kameroiden kanssa:
FE-4020 FE-4020 FE-4040 X-940 VG-110 VG-120 VG-130 VG-140Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Olympos alkuperäisakut:Li-70B
In stock
- SKU
- CS-LI70B
13,95 €
11,95 €
Kuvaus / Olympus Li-70B akku - 600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LI70B |
|---|---|
| EAN | 4894128033523 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 40.70 x 32.10 x 5.10mm |
| Korvaa | Li-70B |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review