Olympus E-M1 akku - 1050 mAh
calcActive())">
Olympus E-M1 akku - 1050 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Olympus kameroiden kanssa:
E-M1 E-M1 Mark II Mark II mirrorless OM-D Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Olympus alkuperäisakut:BLH-1
In stock
- SKU
- CS-BLH1MC
23,95 €
20,95 €
Kuvaus / Olympus E-M1 akku - 1050 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BLH1MC |
|---|---|
| EAN | 4894128134657 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 52.58 x 44.20 x 19.68mm |
| Korvaa | BLH-1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 7.77Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review