Olympos BR-402, BR-403 akku - 800 mAh
calcActive())">
Olympos BR-402, BR-403 akku - 800 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Olympos kameroiden kanssa:
DS-2300 DS-3300 DS-4000 DS-5000ID DS-5000Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Olympos alkuperäisakut:BR-402 BR-403
In stock
- SKU
- CS-BR403
18,95 €
Kuvaus / Olympos BR-402, BR-403 akku - 800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BR403 |
|---|---|
| EAN | 4894128033318 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 46.10 x 21.00 x 11.00mm |
| Korvaa | BR-402 / BR-403 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 1.92Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review