Okuma PLC-laitteiden MX50 / MX-50 yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
Okuma PLC-laitteiden MX50 / MX-50 yhteensopiva akku 3500mAh
Okuma PLC-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMX50 MX-50Korvattavat Okuma PLC-laitteiden alkuperäisakutA9112817 A911-2817 A911-2817-01-010 E5503-490-012
In stock
- SKU
- CS-OMX500SL
27,95 €
Kuvaus / Okuma PLC-laitteiden MX50 / MX-50 yhteensopiva akku 3500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Okuma PLC-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-OMX500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166580 |
| Korvaa | A911-2817-01-010 / A911-2817 / A9112817 / E5503-490-012 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 12.6Wh |
| Mitat | 51.90 x 34.00 x 17.50mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review