Novatel Wireless MiFi 3352, MiFi 4082, MiFi 4082 4G akku 1350mAh
calcActive())">
Novatel Wireless MiFi 3352, MiFi 4082, MiFi 4082 4G akku 1350mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Novatel Wireless reitittimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MR3352RC
17,95 €
Kuvaus / Novatel Wireless MiFi 3352, MiFi 4082, MiFi 4082 4G akku 1350mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi reitittimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussä…
More Information
| SKU | CS-MR3352RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128063520 |
| Korvaa | 40123111.00 / 40115118.003 / 40115118.002 / 40115118.001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1350mAh / 5Wh |
| Mitat | 65.80 x 43.60 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review