Nokia THR850 / THR880 akku 2000mAh
calcActive())">
Nokia THR850 / THR880 akku 2000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radiopuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-NKN4SL
28,95 €
24,95 €
Kuvaus / Nokia THR850 / THR880 akku 2000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-NKN4SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025405 |
| Korvaa | BLN-4 / BLN-4D |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 72.00 x 33.00 x 15.25mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review