Nokia puhelimen G22 / C31 yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Nokia puhelimen G22 / C31 yhteensopiva akku 5000mAh
Nokia puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitG22 C31Korvattavat Nokia puhelimen alkuperäisakutCN550
In stock
- SKU
- CS-NKC310SL
21,95 €
Kuvaus / Nokia puhelimen G22 / C31 yhteensopiva akku 5000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nokia puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
More Information
| SKU | CS-NKC310SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191681 |
| Korvaa | CN550 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 19.25Wh |
| Mitat | 91.10 x 65.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review