Nokia puhelimen 3 V / TA-1153 yhteensopiva akku 3800mAh
calcActive())">
Nokia puhelimen 3 V / TA-1153 yhteensopiva akku 3800mAh
Nokia puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit3 V TA-1153Korvattavat Nokia puhelimen alkuperäisakutWT241
In stock
- SKU
- CS-NKV300SL
19,95 €
Kuvaus / Nokia puhelimen 3 V / TA-1153 yhteensopiva akku 3800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nokia puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
More Information
| SKU | CS-NKV300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163411 |
| Korvaa | WT241 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 14.44Wh |
| Mitat | 81.30 x 64.60 x 4.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review