Nokia / Microsoft Lumia 550 / Lumia 730 / 735 tehoakku 2200 mAh
calcActive())">
Nokia / Microsoft Lumia 550 / Lumia 730 / 735 tehoakku 2200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nokia tai Microsoft puhelinten kanssa:
Lumia 550 Lumia 730 Lumia 730 Dual SIM Lumia 735 Lumia 735 Dual SIM Lumia 738 RM-1038 RM-1040 RM-1127 Superman
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia puhelin alkuperäisakut:BL-T5A BV-T5A
In stock
- SKU
- CS-NK550XL
18,95 €
16,95 €
Kuvaus / Nokia / Microsoft Lumia 550 / Lumia 730 / 735 tehoakku 2200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-NK550XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124573 |
| Korvaa | BL-T5A / BV-T5A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.36Wh |
| Mitat | 82.30 x 40.00 x 5.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review