Nokia / Microsoft BV-T4D Lumia 950 XL yhteensopiva akku 3350 mAh
calcActive())">
Nokia / Microsoft BV-T4D Lumia 950 XL yhteensopiva akku 3350 mAh
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin:
Cityman Lumia 950 XL Lumia 950 XL Dual SIM
In stock
- SKU
- CS-NK950XL
23,95 €
Kuvaus / Nokia / Microsoft BV-T4D Lumia 950 XL yhteensopiva akku 3350 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta. Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja R…
More Information
| SKU | CS-NK950XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124382 |
| Korvaa | BV-T4D |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 12.9Wh |
| Mitat | 81.10 x 64.30 x 4.60 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review