Nokia Lumia 640 / RM-1073 / BV-T5C akku 2600 mAh
calcActive())">
Nokia Lumia 640 / RM-1073 / BV-T5C akku 2600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nokia puhelinten kanssa:
Lumia 640 RM-1073Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia puhelin alkuperäisakut:BV-T5C
In stock
- SKU
- CS-NK641XL
22,95 €
19,95 €
Kuvaus / Nokia Lumia 640 / RM-1073 / BV-T5C akku 2600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-NK641XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111092 |
| Korvaa | BV-T5C |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.88Wh |
| Mitat | 86.30 x 43.10 x 5.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review