Nokia G50 / P660 yhteensopiva akku 4950 mAh
calcActive())">
Nokia G50 / P660 yhteensopiva akku 4950 mAh
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin:
G50 TA-1358 TA-1390 TA-1370 TA-1367 TA-13618
In stock
- SKU
- CS-NKG500SL
32,95 €
Kuvaus / Nokia G50 / P660 yhteensopiva akku 4950 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-NKG500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191629 |
| Korvaa | P660 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4950mAh / 19.06Wh |
| Mitat | 93.70 x 65.00 x 4.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review