Nokia BV-6A Tarvikeakku 1200 mAh
calcActive())">
Nokia BV-6A Tarvikeakku 1200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nokia tai Microsoft puhelinten kanssa:
Nokia 8110
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia puhelin alkuperäisakut:
BV-6A
In stock
- SKU
- CS-NKT811SL
14,95 €
Kuvaus / Nokia BV-6A Tarvikeakku 1200 mAh
30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
More Information
| SKU | CS-NKT811SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148258 |
| Korvaa | BV-6A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 53.00 x 37.76 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review