Nokia BV-4BW Lumia 1520 yhteensopiva akku 3500 mAh
calcActive())">
Nokia BV-4BW Lumia 1520 yhteensopiva akku 3500 mAh
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin: Nokia Lumia 1520
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:BV-4BW
In stock
- SKU
- CS-NK152XL
28,95 €
Kuvaus / Nokia BV-4BW Lumia 1520 yhteensopiva akku 3500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-NK152XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082804 |
| Korvaa | BV-4BW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 13.3Wh |
| Mitat | 94.13 x 68.45 x 3.83mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
3 units available |
|---|
Write Your Own Review