Nokia BP-4L yhteensopiva akku 1500 mAh
calcActive())">
Nokia BP-4L yhteensopiva akku 1500 mAh
Yhteensopiva akku mm: Nokia E90, E61i, E52, E71, E90i, N810, N97.
In stock
- SKU
- CS-NK4LSL
16,95 €
Kuvaus / Nokia BP-4L yhteensopiva akku 1500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-NK4LSL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128020011 |
| Korvaa | BP-4L |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 65.80 x 43.90 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review