Nokia BP-4GWA Lumia 625, Lumia 720 yhteensopiva akku 2000 mAh
calcActive())">
Nokia BP-4GWA Lumia 625, Lumia 720 yhteensopiva akku 2000 mAh
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin: Lumia 625 Lumia 720 Lumia 720TTämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:BP-4GWA
In stock
- SKU
- CS-NK720XL
33,95 €
Kuvaus / Nokia BP-4GWA Lumia 625, Lumia 720 yhteensopiva akku 2000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-NK720XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081562 |
| Korvaa | BP-4GWA |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 63.04 x 59.21 x 4.23mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review