Nokia BL-5H yhteensopiva tehoakku 1800 mAh
calcActive())">
Nokia BL-5H yhteensopiva tehoakku 1800 mAh
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin: Lumia 630 Lumia 636 Lumia 638 Lumia 635
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:BL-5H
In stock
- SKU
- CS-NK630XL
23,95 €
21,95 €
Kuvaus / Nokia BL-5H yhteensopiva tehoakku 1800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-NK630XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128380 |
| Korvaa | BL-5H |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 78.40 x 37.80 x 5.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review