Nokia BL-5C, BL-5CA yhteensopiva akku 750 mAh
calcActive())">
Nokia BL-5C, BL-5CA yhteensopiva akku 750 mAh
Akku sopii mm: Nokia 1100, 1101, 1110, 1110i, 1112, 1255, 1315, 1600, 2118, 2255, 2270, 2280, 2285, 2300, 2310, 2355, 2610, 3100, 3105, 3600, 3620, 3650, 3660, 6030, 6085, 6108, 6175i, 6230, 6230i, 6268, 6270, 6282, 6600, 6620, 6680, 6681, 6682, 6820, 7600, 7610, E50, E60, N-Gage 2600, N-Gage 3120, N-Gage 6630, N70, N71, N72, N91, 2112, 2600, 3120, 3125, 6630, 6670, 6820i, 6822, 2255, 6268, 6265, 6265i, E60, 2310, E50, 6175i, 1110i, 1112, 6282, 6085, 1315, 6086, 2626, 1650, 1200, 1208, 3110, 3109 Classic, 1650, 2310, 2600 classic, 2626, 3109 classic, 3110 classic, 3110 evolve, 6230i, 6555, 6670, 6680, 6681, 6820, 6822, N91 8GB.
In stock
- SKU
- CS-NK5CML
12,95 €
10,95 €
Kuvaus / Nokia BL-5C, BL-5CA yhteensopiva akku 750 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-NK5CML |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128004523 |
| Korvaa | BL-5C, BL-5CA |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 53.00 x 33.90 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review