Nokia BL-5C, BL-5CA yhteensopiva akku 1000 mAh
calcActive())">
Nokia BL-5C, BL-5CA yhteensopiva akku 1000 mAh
Akku sopii mm: Nokia 1100, 1101, 1110, 1110i, 1112, 1255, 1315, 1600, 2118, 2255, 2270, 2280, 2285, 2300, 2310, 2355, 2610, 3100, 3105, 3600, 3620, 3650, 3660, 6030, 6085, 6108, 6175i, 6230, 6230i, 6268, 6270, 6282, 6600, 6620, 6680, 6681, 6682, 6820, 7600, 7610, E50, E60, N-Gage 2600, N-Gage 3120, N-Gage 6630, N70, N71, N72, N91, 2112, 2600, 3120, 3125, 6630, 6670, 6820i, 6822, 2255, 6268, 6265, 6265i, E60, 2310, E50, 6175i, 1110i, 1112, 6282, 6085, 1315, 6086, 2626, 1650, 1200, 1208, 3110, 3109 Classic, 1650, 2310, 2600 classic, 2626, 3109 classic, 3110 classic, 3110 evolve, 6230i, 6555, 6670, 6680, 6681, 6820, 6822, N91 8GB.
In stock
- SKU
- CS-NK5CMX
15,95 €
12,95 €
Kuvaus / Nokia BL-5C, BL-5CA yhteensopiva akku 1000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-NK5CMX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128004547 |
| Korvaa | BL-5C, BL-5CA |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 53.00 x 33.90 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|---|---|
| hertsi-varasto | , |
1 units available |
Customer Reviews
Hinta
4
Laatu
4
Suosittelen
4
hyvä ostos
Review by
Santtu
Tuote on halpa ja toimii moitteettomasti
Write Your Own Review