Nokia BL-5B yhteensopiva akku 550 mAh
calcActive())">
Nokia BL-5B yhteensopiva akku 550 mAh
Akku sopii mm: Nokia 2610, 3220, 3230, 5140, 5140i, 5200, 5300, 5500, 5500 Sport, 6020, 6021, 6061, 6070, 6080, 7260, 7360, N80, N90, 5070, 5500 Sport, 6060, 6101, 6120 Classic, 6121 classic, 6124 classic.
In stock
- SKU
- CS-NK5BSL
12,95 €
8,95 €
Kuvaus / Nokia BL-5B yhteensopiva akku 550 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-NK5BSL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128004653 |
| Korvaa | N5B80T |
| Kapasiteetti (mAh) | 550mAh / 2.04Wh |
| Mitat | 46.20 x 34.14 x 5.68mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review