Nokia BL-4YW yhteensopiva akku 2000 mAh
calcActive())">
Nokia BL-4YW yhteensopiva akku 2000 mAh
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin: Lumia 925 Lumia 925T Lumia 925.2 CatwalkTämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:BL-4YW
In stock
- SKU
- CS-NK925XL
23,95 €
11,98 €
Kuvaus / Nokia BL-4YW yhteensopiva akku 2000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-NK925XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081234 |
| Korvaa | BL-4YW |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 61.95 x 56.75 x 4.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
4 units available |
|---|---|---|
| tuusula-varasto | , |
1 units available |
Write Your Own Review