Nokia älypuhelinten C1 Plus yhteensopiva akku 2400mAh
calcActive())">
Nokia älypuhelinten C1 Plus yhteensopiva akku 2400mAh
Nokia älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitC1 PlusKorvattavat Nokia älypuhelinten alkuperäisakutSP210
In stock
- SKU
- CS-NKC110SL
29,95 €
Kuvaus / Nokia älypuhelinten C1 Plus yhteensopiva akku 2400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nokia älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
More Information
| SKU | CS-NKC110SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163145 |
| Korvaa | SP210 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 9.12Wh |
| Mitat | 77.05 x 59.94 x 4.28mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review