Nokia älypuhelinten 5.3 2020 / TA-1223 yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
Nokia älypuhelinten 5.3 2020 / TA-1223 yhteensopiva akku 3900mAh
Nokia älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit5.3 2020 TA-1223Korvattavat Nokia älypuhelinten alkuperäisakutLC-440U
In stock
- SKU
- CS-NKT122SL
23,95 €
Kuvaus / Nokia älypuhelinten 5.3 2020 / TA-1223 yhteensopiva akku 3900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nokia älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
More Information
| SKU | CS-NKT122SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173724 |
| Korvaa | LC-440U |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 85.90 x 65.10 x 4.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review