Nokia älypuhelinten 3.2 / TA-1154 yhteensopiva akku 3950mAh
calcActive())">
Nokia älypuhelinten 3.2 / TA-1154 yhteensopiva akku 3950mAh
Nokia älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit3.2 TA-1154 TA-1156 TA-1159 TA-1161 TA-1164Korvattavat Nokia älypuhelinten alkuperäisakutWT240
In stock
- SKU
- CS-NKT115SL
21,95 €
18,95 €
Kuvaus / Nokia älypuhelinten 3.2 / TA-1154 yhteensopiva akku 3950mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nokia älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
More Information
| SKU | CS-NKT115SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151906 |
| Korvaa | WT240 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3950mAh / 15.21Wh |
| Mitat | 80.16 x 64.20 x 4.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review