Nokia 5 yhteensopiva akku 2900 mAh
calcActive())">
Nokia 5 yhteensopiva akku 2900 mAh
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin: Nokia 55 Dual SIM5 Dual SIM TD-LTE5 Dual SIM TD-LTE LATAM,HMD HeartTA-10445 Premium Edition Dual SIM5 Premium Edition Dual SIM Global TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nokia alkuperäisakut:HE336HE321
In stock
- SKU
- CS-NKT104SL
23,95 €
15,95 €
Kuvaus / Nokia 5 yhteensopiva akku 2900 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-NKT104SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131175 |
| Korvaa | HE336 / HE321 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.17Wh |
| Mitat | 69.96 x 57.50 x 4.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review