Nokia 4.2 / WT330 yhteensopiva akku 3000 mAh
calcActive())">
Nokia 4.2 / WT330 yhteensopiva akku 3000 mAh
Nokia yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Nokia malleihin:
4.2 TA-1150 TA-1157
In stock
- SKU
- CS-NKT157SL
23,95 €
19,95 €
Kuvaus / Nokia 4.2 / WT330 yhteensopiva akku 3000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-NKT157SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151913 |
| Korvaa | WT330 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 69.00 x 61.20 x 4.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review