Nintendo New 3DS akku 1200mAh
calcActive())">
Nintendo New 3DS akku 1200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nintendo pelilaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-NKR003SL
16,95 €
Kuvaus / Nintendo New 3DS akku 1200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tuotteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
More Information
| SKU | CS-NKR003SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140863 |
| Korvaa | KTR-003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 55.85 x 38.12 x 6.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review