NIKON kameroiden D6 / Z9 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
NIKON kameroiden D6 / Z9 yhteensopiva akku 2600mAh
NIKON kameroiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitD6 Z9Korvattavat NIKON kameroiden alkuperäisakutEN-EL18d
In stock
- SKU
- CS-NKZ900MC
43,95 €
35,95 €
Kuvaus / NIKON kameroiden D6 / Z9 yhteensopiva akku 2600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu NIKON kameroiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-NKZ900MC |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173472 |
| Korvaa | EN-EL18d |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.08Wh |
| Mitat | 82.84 x 56.45 x 26.75mm |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
Write Your Own Review