NIKON kameroiden D2H / D2Hs yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
NIKON kameroiden D2H / D2Hs yhteensopiva akku 1000mAh
NIKON kameroiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitD2H D2Hs D2X D2Xs D3 D3S D3X F6Korvattavat NIKON kameroiden alkuperäisakutEN-EL4 EN-EL4a EN-EL4e
In stock
- SKU
- CS-NKP700MU
20,95 €
Kuvaus / NIKON kameroiden D2H / D2Hs yhteensopiva akku 1000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu NIKON kameroiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-NKP700MU |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128219330 |
| Korvaa | EN-EL14 / EN-EL4 / EN-EL4a / EN-EL4e |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 53.55 x 37.80 x 14.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review