Nikon EN-EL9, EN-EL9a, EN-EL9e yhteensopiva akku 1000 mAh
calcActive())">
Nikon EN-EL9, EN-EL9a, EN-EL9e yhteensopiva akku 1000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nikon kameroiden kanssa:
DSLR-D40 DSLR-D40A DSLR-D40C DSLR-D40X DSLR-D60 D5000 D40 D40A D40C D40X D3000Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nikon alkuperäisakut:EN-EL9 EN-EL9a EN-EL9e
In stock
- SKU
- CS-ENEL9
18,95 €
15,95 €
Kuvaus / Nikon EN-EL9, EN-EL9a, EN-EL9e yhteensopiva akku 1000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-ENEL9 |
|---|---|
| EAN | 4894128005070 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 55.90 x 36.10 x 14.30mm |
| Korvaa | EN-EL9 / EN-EL9E / EN-EL9A |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 7.4Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review