KENWOOD NX-220, NX-320, NX-3220 akku 1400mAh / 10.36Wh
calcActive())">
KENWOOD NX-220, NX-320, NX-3220 akku 1400mAh / 10.36Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KENWOOD radiopuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-KNB550TW
30,95 €
Kuvaus / KENWOOD NX-220, NX-320, NX-3220 akku 1400mAh / 10.36Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-KNB550TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127192 |
| Korvaa | KNB-55L / KNB-35L / KNB-57L / KNB-24L / KNB-56N / KNB-78L / KNB-79LC |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 10.36Wh |
| Mitat | 100.60 x 55.80 x 16.00 mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review