Icom IC-M23 akku 1500mAh / 5.55Wh
calcActive())">
Icom IC-M23 akku 1500mAh / 5.55Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Icom radiopuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-ICM240TW
19,95 €
Kuvaus / Icom IC-M23 akku 1500mAh / 5.55Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-ICM240TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108771 |
| Korvaa | PB-19 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 55.55 x 40.09 x 8.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review