Hytera BD500, BD505, BD555 akku 2000mAh / 14.80Wh
calcActive())">
Hytera BD500, BD505, BD555 akku 2000mAh / 14.80Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Hytera radiopuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-HBD501TW
35,95 €
Kuvaus / Hytera BD500, BD505, BD555 akku 2000mAh / 14.80Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-HBD501TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142744 |
| Korvaa | BL1506 / BL2018 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.8Wh |
| Mitat | 84.75 x 52.04 x 20.75mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review