HYT X1e akku 1400mAh / 10.36Wh
calcActive())">
HYT X1e akku 1400mAh / 10.36Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radiopuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-HTX100TW
35,95 €
Kuvaus / HYT X1e akku 1400mAh / 10.36Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-HTX100TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141198 |
| Korvaa | BL1809 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 10.36Wh |
| Mitat | 78.15 x 55.80 x 16.76mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review