HYT TC600 akku 1250mAh / 9.25Wh
calcActive())">
HYT TC600 akku 1250mAh / 9.25Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HYT radiopuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-HTC600TW
29,95 €
Kuvaus / HYT TC600 akku 1250mAh / 9.25Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-HTC600TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128014 |
| Korvaa | BL1203 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 9.25Wh |
| Mitat | 100.10 x 54.30 x 32.50 mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review