HYT TC3000, TC-3600, TC-3600M akku 1800mAh / 13.32Wh
calcActive())">
HYT TC3000, TC-3600, TC-3600M akku 1800mAh / 13.32Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HYT radiopuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-HTC300TW
40,95 €
Kuvaus / HYT TC3000, TC-3600, TC-3600M akku 1800mAh / 13.32Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-HTC300TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128120 |
| Korvaa | BL1711 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 99.06 x 56.42 x 31.25mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review