Tivoli Audio iPAL ja PAL akku 2000 mAh
calcActive())">
Tivoli Audio iPAL ja PAL akku 2000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Tivoli Audio tuotteiden kanssa:
iPAL ja PAL
In stock
- SKU
- CS-TPM001SL
23,95 €
18,95 €
Kuvaus / Tivoli Audio iPAL ja PAL akku 2000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-TPM001SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128052449 |
| Mitat | 50.00 x 43.00 x 29.00mm |
| Korvaa | MA-1 / MA-2 / MA-3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
10 units available |
|---|
Write Your Own Review