Panasonic BR-2/3AG with Weld Leg akku 1450mAh
calcActive())">
Panasonic BR-2/3AG with Weld Leg akku 1450mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic PLC-laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-PLC173SL
19,95 €
Kuvaus / Panasonic BR-2/3AG with Weld Leg akku 1450mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi PLC-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
More Information
| SKU | CS-PLC173SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113690 |
| Korvaa | BR-2/3AG / BR17335 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1450mAh / 4.35Wh |
| Mitat | 34.34 x 16.65 x 16.65 mm |
| Jännite | 3 V |
Stocks
Write Your Own Review