Omron C1000H, C1000HF, C120 akku 2700mAh
calcActive())">
Omron C1000H, C1000HF, C120 akku 2700mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien PLC-laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-PLC276SL
28,95 €
Kuvaus / Omron C1000H, C1000HF, C120 akku 2700mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi PLC-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi PLC-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
More Information
| SKU | CS-PLC276SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135487 |
| Korvaa | ER17500V |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 9.72Wh |
| Mitat | 51.20 x 18.90 x 17.10mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review