GE A06B0177D106, A06B-0177-D106, A98L00310011#L akku 2200mAh
calcActive())">
GE A06B0177D106, A06B-0177-D106, A98L00310011#L akku 2200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien PLC-laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-FN106SL
24,95 €
Kuvaus / GE A06B0177D106, A06B-0177-D106, A98L00310011#L akku 2200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi PLC-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
More Information
| SKU | CS-FN106SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098096 |
| Korvaa | BR-AGCF2W / BR-ACF2P / BR-AGCF2P |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 13.2Wh |
| Mitat | 45.00 x 34.00 x 17.00mm |
| Jännite | 6 V |
Stocks
Write Your Own Review