GE A06B-6093-K001, A98L-0031-0011/L, Fanuc A98L-0031-0011/L akku 2200mAh
calcActive())">
GE A06B-6093-K001, A98L-0031-0011/L, Fanuc A98L-0031-0011/L akku 2200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien GE PLC-laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-PLC771SL
23,95 €
20,95 €
Kuvaus / GE A06B-6093-K001, A98L-0031-0011/L, Fanuc A98L-0031-0011/L akku 2200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi PLC-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi PLC-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
More Information
| SKU | CS-PLC771SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139843 |
| Korvaa | BR-AGCF2W |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 13.2Wh |
| Mitat | 47.80 x 34.20 x 17.40mm |
| Jännite | 6 V |
Stocks
Write Your Own Review