ABB PLC-laitteiden TA251 yhteensopiva akku 600mAh
calcActive())">
ABB PLC-laitteiden TA251 yhteensopiva akku 600mAh
ABB PLC-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitTA251Korvattavat ABB PLC-laitteiden alkuperäisakut3HAC041821-001 TA251
In stock
- SKU
- CS-ABT251SL
15,95 €
Kuvaus / ABB PLC-laitteiden TA251 yhteensopiva akku 600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ABB PLC-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-ABT251SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3 V |
| Kennotyyppi uusi | Lithium |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163701 |
| Korvaa | 3HAC041821-001 / TA251 |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 1.8Wh |
| Mitat | 25.60 x 24.80 x 7.20mm |
| Jännite | 3 V |
Stocks
Write Your Own Review