Sony pelikonsolin PS5 DualSense / CFI-1015A yhteensopiva akku 1600mAh
calcActive())">
Sony pelikonsolin PS5 DualSense / CFI-1015A yhteensopiva akku 1600mAh
Sony pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitPS5 DualSense CFI-1015A CFI-ZCT1WKorvattavat Sony pelikonsolin alkuperäisakutLIP1708
In stock
- SKU
- CS-SP170SL
16,95 €
Kuvaus / Sony pelikonsolin PS5 DualSense / CFI-1015A yhteensopiva akku 1600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-SP170SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128180050 |
| Korvaa | LIP1708 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 60.60 x 40.00 x 8.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review