Anbernic pelikonsolin RG505 yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Anbernic pelikonsolin RG505 yhteensopiva akku 5000mAh
Anbernic pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitRG505Korvattavat Anbernic pelikonsolin alkuperäisakutFL606090
In stock
- SKU
- CS-ABR505SL
21,95 €
Kuvaus / Anbernic pelikonsolin RG505 yhteensopiva akku 5000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Anbernic pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-ABR505SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210474 |
| Korvaa | FL606090 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 18.5Wh |
| Mitat | 92.40 x 60.00 x 6.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review