Microsoft One XBOX ONE akku 1100mAh
calcActive())">
Microsoft One XBOX ONE akku 1100mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Microsoft pelilaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MSX556SL
21,95 €
Kuvaus / Microsoft One XBOX ONE akku 1100mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi pelilaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi pelilaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
More Information
| SKU | CS-MSX556SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132103 |
| Korvaa | 1556 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 3.3Wh |
| Mitat | 52.76 x 29.70 x 15.42mm |
| Jännite | 3 V |
Stocks
Write Your Own Review