Xiaomi PDA-laitteiden M1 / MI-ONE yhteensopiva akku 1600mA
calcActive())">
Xiaomi PDA-laitteiden M1 / MI-ONE yhteensopiva akku 1600mA
Xiaomi PDA-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitM1 MI-ONE MI-ONE PlusKorvattavat Xiaomi PDA-laitteiden alkuperäisakut29-11940-000-00 BM10
In stock
- SKU
- CS-MUM001SL
17,95 €
Kuvaus / Xiaomi PDA-laitteiden M1 / MI-ONE yhteensopiva akku 1600mA
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Xiaomi PDA-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-MUM001SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049746 |
| Korvaa | BM10 / 29-11940-000-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 63.78 x 40.94 x 6.03mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review