HTC PDA Galaxy yhteensopiva akku 1100mA
calcActive())">
HTC PDA Galaxy yhteensopiva akku 1100mA
HTC PDA yhteensopiva akku – sopivat laitemallitGalaxyKorvattavat HTC PDA alkuperäisakutGALA160
In stock
- SKU
- CS-P100SL
15,95 €
Kuvaus / HTC PDA Galaxy yhteensopiva akku 1100mA
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HTC PDA -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä tuo…
More Information
| SKU | CS-P100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128001294 |
| Korvaa | GALA160 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 51.54 x 38.98 x 6.64mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review